ثبت نام مسافرت جهادی نوروز ۹۸

                                                      بسم الله الرحمن الرحیم

 

لَا یَسْتَوِی الْقَاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ غَیْرُ أُولِی الضَّرَرِ وَالْمُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ ۚ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ عَلَى الْقَاعِدِینَ دَرَجَهً ۚ وَکُلًّا وَعَدَ اللَّهُ الْحُسْنَىٰ ۚ وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَى الْقَاعِدِینَ أَجْرًا عَظِیمًا

آن گروه از مؤمنانی که بدون بیماری جسمی [و نقص مالی، و عذر دیگر، از رفتن به جهاد خودداری کردند و] در خانه نشستند، با مجاهدانی که در راه خدا با اموال و جان هایشان به جهاد برخاستند، یکسان نیستند. خدا کسانی را که با اموال و جان هایشان جهاد می کنند به مقام و مرتبه ای بزرگ بر خانه نشینان برتری بخشیده است. و هر یک [از این دو گروه] را [به خاطر ایمان و عمل صالحشان] وعده پاداش نیک داده، و جهادکنندگان را بر خانه نشینانِ [بی عُذر] به پاداشی بزرگ برتری داده است.

سوره مبارکه نساء آیه ۹۵

نعمت خدمتگزاری را و توان خدمتگزاری را که خدای متعال به شما هدیه کرده است، قدر بدانید؛ خدا را شکر کنید؛ افزایش این گنجینه‌ی معنوی را از خدا بخواهید. و این را بدانید که هر جامعه‌ای و هر کشوری از یک چنین سرمایه‌ی عظیمی و ذی‌قیمتی برخوردار باشد، بدون هیچ تردیدی خواهد توانست به برترین قله‌های عزت و عظمت دست پیدا کند. و این سرنوشت قطعیِ جامعه‌ی شما و ملت شماست. عامل آن هم، موتور محرکِ آن هم، همین روحیه‌ای است که شما دارید.                                                            

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جهادگران، ۳۱/۰۶/۱۳۸۹

 

 

با عنایت الهی و مدد از بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها بنا داریم دوازدهمین مسافرت جهادی خود را همانند سال های گذشته در استان خراسان جنوبی منطقه شرق نهبندان در تعطیلات نوروز ۹۸ برگزار نماییم.

زمان حرکت ( برادران و خوهران) :  چهارشنبه ۲۲ اسفند

محل حرکت : متعاقبا اعلام می گردد.

زمان حضور در منطقه : پنجشنبه ۲۳ اسفند تا ۴ فروردین

زمان حرکت به سمت مشهد : ۴ فروردین ۹۸

زمان برگشت از مشهد به تهران : ۷ فروردین ۹۸

 

 

وسایل مورد نیاز سفر :

 • یک وعده شام برای شب ۲۲ اسفند در اتوبوس
 • لباس و وسایل شخصی مورد نیاز
 • قاشق و چنگال و لیوان
 • یک دست لباس و کفش مناسب کار
 • لباس ورزشی و وسایل شنا
 • لباس گرم و پتوی سبک
 • چفیه و دمپایی
 • کارت شناسایی (برای ورود به قطار ضروری است)
 • دفترچه بیمه و داروهای شخصی

ثبت نام:

 • به دلیل گسترده شدن زمینه فعالیت های گروه جهادی رضوان، علاوه بر اطلاعات شناسایی اولیه، نیاز به اطلاعاتی از قبیل توانمندی های افراد شرکت کننده و پتانسیل های ارتباطی با گروه ها و نهادهای اجتماعی احساس می شود. به همین منظور پرسشنامه ای تهیه شده است که خواهشمند است در تکمیل آن دقت نظر لازم را داشته باشید. مسلماً توانمندی ها و مشخصات دوستان در اولویت های انتخاب برای شرکت در مسافرت جهادی حائز اهمیت می باشد. ضمناً اطلاعات پرسشنامه ها به عنوان امانت نزد گروه جهادی رضوان محفوظ خواهد بود.
 • ثبت نام برادران:

 • در فرآیند ثبت نام برادران، در ابتدا می بایست کد معرف خود را وارد نموده و در ادامه نسبت به تکمیل فرم ثبت نام (پرسشنامه) اقدام نمائید. برای دریافت کد معرف آقایان، طبق جدول ذیل با نمایندگان گروه جهادی رضوان تماس حاصل فرمائید و در صورت حضور در سالهای قبل مسافرت بعد از ثبت کد معرف، ثبت کد ملی(بدون صفرهای ابتدایی) برای ثبت نام کافی است و نیازی به تکمیل فرم ثبت نام نخواهد بود.
 • سایر متقاضیان ثبت نام که مشمول جدول ذیل نیستید و یا هرگونه سوال و مشکلی دارید، برای دریافت کد خود و پاسخ به سوالات با آقای محمدرضا رجبی فر  ۰۹۱۹۸۳۷۶۲۸۲ تماس حاصل فرمائید.
مرکز مربوطه نماینده رضوان شماره تماس
دانشگاه تهران محمدحسن کنی ۰۹۱۹۷۵۹۸۹۵۶
دانشکاه علم و صنعت علی جودی ۰۹۱۹۰۷۸۹۶۵۴
دانشگاه خواجه نصیر سجاد فریپور ۰۹۳۵۵۱۶۳۹۲۶
دانشگاه سمنان پارسا علی شیری ۰۹۳۶۶۳۰۷۵۴۲
دانشگاه علامه طباطبایی غلامرضا اخوت ۰۹۲۱۱۸۳۸۵۸۲
دانشگاه امام صادق(ع) حسین قاسمی ۰۹۱۹۵۵۷۹۵۰۸
دانشگاه مالک اشتر حسین زارعی ۰۹۱۷۵۶۷۵۳۵۷
حوزه مشکات مصطفی کیامرادی ۰۹۱۲۶۴۳۲۶۲۳
دانشگاه امیرکبیر مصطفی امیری طیبی ۰۹۲۰۳۱۰۲۹۶۱
دانشگاه خوارزمی امیرحسین زارعی ۰۹۱۲۰۶۷۱۵۶۲
دانشگاه شریف/شهید بهشتی محمدرضا رجبی فر ۰۹۱۹۸۳۷۶۲۸۲
حوزه علمیه آیت الله مجتهدی محمدحسین شیرمحمد قمی ۰۹۱۲۴۹۱۸۰۵۰

 

 

 • ثبت نام خواهران :

 برای ثبت نام متاهلان و خواهران، با معاون اول مسافرت، آقای محمدرضا رجبی فر ۰۹۱۹۸۳۷۶۲۸۲ تماس حاصل فرمائید.

جهت ثبت نام اولیه ، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

هزینه ثبت نام:

 • با توجه به برآورد های انجام شده هزینه هر نفر بالغ بر ۸۰۰ هزار تومان می باشد، بزرگواران هر میزانی که برایشان مقدور است، در تامین آن کمک نمایند. با این حال حداقل هزینه، برای شرکت در مسافرت جهادی نوروز ۹۸، ۱۰۰هزار تومان بابت ثبت نام + جمع آوری ۶۰۰ هزار تومان کمک های مردمی تعیین گردیده است. ثبت نام بزرگواران پس از پرداخت کامل هزینه سفر و کمک های مردمی جمع آوری شده قطعی می شود. برای جمع آوری این مبلغ کافی است مسافرت جهادی را برای تعدادی از دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا به اندازه توانشان کمک کنند. این کمک ها جهت خرج در منطقه به صورت کلی (عمرانی، فرهنگی و …)، خاص (با نظر خیّرین) و به منظور کمک به مسافرت جهادی رضوان جذب می شود.

 

نکات تکمیلی:

 • اگر خیّر یا افرادی را می شناسید که توانایی کمک به اردوی جهادی را دارند و شما قادر به پیگیری نیستید، لطفاً به مسئول مالی مسافرت، آقای مهدی روحانی ۰۹۲۲۴۹۴۵۷۳۳ معرفی نمایید.
 • همچنین مبالغ ثبت نام و جمع آوری کمک ها را تا پایان بهمن ماه به شماره کارت/حساب زیر واریز کرده و به اطلاع مسئول مالی مسافرت برسانید.

به نام مهدی روحانی                           ۶۲۷۳۸۱۱۱۲۹۲۰۲۲۰۳   بانک انصار

شماره حساب                                       ۱-۱۶۹۷۸۵۱۱-۷۰۱-۵۵۰۰

 • افرادی که امکان همراه آوردن دوربین عکاسی یا فیلم برداری را دارند و یا علاقه مند به خاطره نویسی و نگارش وقایع اردو جهت استفاده تیم مستند سازی هستند، به مسئول مستندسازی آقای محمدحسین رنجبر ۰۹۱۹۸۸۹۸۵۹۱ اطلاع دهند.

و من الله التّوفیق و علیه التّکلان

التماس دعا

 

تبلیغ