ثبت نام جهادی نوروز ۱۴۰۰

شرایط ثبت نام

موسسه جهادی رضوان بر مبنای آرمان های انقلاب اسلامی و در راستای زمینه سازی برای ظهور حضرت حجت تاسیس شده و اقدام به فعالیت می نماید و هدف کلان موسسه محرومیت زدایی و تربیت منابع انسانی کارآمد می باشد. لذا لازم است تا جهادگران عزیز با اشراف کامل به نکات زیر اقدام به ثبت نام نمایند.

لطفاً توجه داشته باشید که ثبت اطلاعات در فرم زیر به منزله ثبت نام نهایی نبوده و پس از بررسی اولیه، افراد حائز شرایط جهت مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد.

شرایط الزامی حضور در اردوی جهادی:

 1. حضور در تمام بازه زمانی اردو
  اعضای شورای عالی موسسه یا افراد متاهل با نظر مسئول اردو می توانند نیمه اول یا نیمه دوم مسافرت حضور داشته باشند.
 2. شرایط ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال و برادران مجرد بالای ۳۰ سال فراهم نیست.
 3. بنای موسسه جهادی رضوان همیشه بر این بوده تا با بهترین برنامه ریزی و نقشه عمل نسبت به حضور در منطقه و تاثیرگذاری فرهنگی و … اقدام نماید. هرچند که صرف حضور جوان مومن انقلابی در مناطق محروم طبق فرمایش مقام معظم رهبری خود انگیزه بخش و موثر است اما بدیهی است برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر در منطقه لازم است تا تمامی شرکت کنندگان کمال همکاری را با مسئولین اردو داشته باشند و از اقدامات خودسرانه پرهیز نمایند.
 4. اولویت حضور با:

الف- ورودی های جدید دانشگاه و حوزه

ب- افراد متخصص (تخصص های مورد نیاز در فرم ثبت نام ذکر شده)

ج- افرادی که در طول سال هم با گروه همکاری دارند

د- افرادی که زودتر ثبت نام نمایندتوضیحات

 • ممکن است افرادی به دلیل محدودیت ظرفیت و استقبال زیاد، در این دوره انتخاب نشوند اما این عزیزان میتوانند جهت همکاری در برنامه های طول سال گروه در اینجا ثبت نام کنند که هم توفیق خدمت به مستضعفین را از دست ندهند هم در اردوهای  بعدی در اولویت باشند.
 • حضور ما در اردوی جهادی بر مبنای خدمت به ولی نعمتان انقلاب اسلامی و خودسازی خودمان می باشد.
 • هدف از شرکت در اردو جهادی برای ما زمینه سازی برای ظهور حضرت حجت (ارواحنا فداه) می باشد.
 • اولین گام برای تبدیل شدن به منتظر واقعی خودشناسی و خودسازی است لذا اردوی جهادی بهترین بستر است تا زندگی واقعی منتظرانه را تا حد توان تمرین نماییم.
 • با توجه به اینکه موسسه در طول سال نیز ارتباط مستمری با منطقه داشته و علاوه بر اعزام مبلغ و برگزاری اردوی پزشکی در زمان های مختلف، در حاشیه شهر تهران نیز فعالیت های مختلفی دارد، لذا پذیرای عزیزانی هستیم که خواهان همکاری با موسسه در طول سال می باشند.


تبلیغ